Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: Action
mr: कृती

en: error
mr: तृटी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Normal
mr: साधारण

en: Send
mr: पाठवा

en: Example
mr: उदाहरण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय
