Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: error
ne: त्रुटि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Normal
ne: साधारण

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Clear
ne: सफा

en: Topic
ne: विषय
