Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: error
nn: feil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
