Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Action
os: Архайд

en: error
os: рæдыд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
