Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
