Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Remove
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Topic
fa: موضوع

en: Entity
fa: عنصر

en: Apply
fa: تایید

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Parent comment
fa: نظر والد

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Asc
fa: صعودی
