Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Remove
ps: لركول

en: Action
ps: چار

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
