Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Remove
pt: Remover

en: Action
pt: Ação

en: error
pt: erro

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Options
pt: Opções

en: All
pt: Todos

en: Active
pt: Ativo

en: Page
pt: Página

en: Send
pt: Enviar

en: Example
pt: Exemplo

en: Public Key
pt: Chave pública

en: Private Key
pt: Chave privada

en: Threshold
pt: Limite

en: Notifications
pt: Notificações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Clear
pt: Limpar

en: Topic
pt: Tópico

en: Entity
pt: Entidade

en: Apply
pt: Aplicar

en: Debug
pt: Depuração

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Parent comment
pt: Comentário pai

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Unlock
pt: Desproteja

en: Bulk update
pt: Atualização em massa
