Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: Action
ro: Acțiune

en: error
ro: eroare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Options
ro: Opțiuni

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Send
ro: Trimite

en: Desc
ro: Descendent

en: Example
ro: Exemplu

en: Threshold
ro: Prag

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Clear
ro: Elimină

en: Topic
ro: Subiect

en: Entity
ro: Entitate

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Parent comment
ro: Comentariul părinte

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Unlock
ro: Deblocare

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Asc
ro: Ascendent
