Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Remove
ru: Удалить

en: Action
ru: Действие

en: error
ru: ошибка

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Options
ru: Опции

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Page
ru: Страница

en: Normal
ru: Нормальный

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Example
ru: Пример

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Time to live
ru: Время жизни

en: Clear
ru: Очистить

en: Topic
ru: Тема форума

en: Entity
ru: Сущность

en: Client
ru: Клиент

en: Apply
ru: Применить

en: Debug
ru: Отладка

en: Manage subscriptions
ru: Управление подписками

en: Offset
ru: Пропустить

en: Parent comment
ru: Родительский комментарий

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Unlock
ru: Разблокировать

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Asc
ru: По возрастанию
