Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
