Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: error
si: දෝෂය

en: Name
si: නම

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: All
si: සියල්ල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
