Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: error
sk: chyba

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Normal
sk: Normálny

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Example
sk: Príklad

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Topic
sk: Téma

en: Entity
sk: Entita

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Parent comment
sk: Nadradený komentár

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne
