Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: Action
sl: Akcija

en: error
sl: napaka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Send
sl: Pošlji

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Topic
sl: Tematika

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Manage subscriptions
sl: Upravljaj naročnike
