Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: Action
sq: Veprimi

en: error
sq: gabim

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Send
sq: Dërgo

en: Topic
sq: Tema
