Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Action
sr: Акција

en: error
sr: грешка

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по
