Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: Action
sv: Åtgärd

en: error
sv: fel

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Options
sv: Alternativ

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Example
sv: Exempel

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Clear
sv: Rensa

en: Topic
sv: Ämne

en: Entity
sv: Objekt

en: Client
sv: Klient

en: Apply
sv: Applicera

en: Debug
sv: Felsök

en: Manage subscriptions
sv: Hantera prenumerationer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Parent comment
sv: Ovanliggande kommentar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Unlock
sv: Lås upp

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Asc
sv: Stigande
