Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: error
ta: வழு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Page
ta: பக்கம்
