Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Action
ta: செயல்

en: error
ta: பிழை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Unlock
ta: திறத்தல்
