Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Action
te: చర్య

en: error
te: సమస్య

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Normal
te: సాధారణ

en: Send
te: పంపించు

en: Topic
te: విషయం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
