Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Action
th: แอคชั่น

en: error
th: ผิดพลาด

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Send
th: ส่ง

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Parent comment
th: ลำดับชั้นของความคิดเห็น
