Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Remove
tr: Kaldır

en: Action
tr: Eylem

en: error
tr: hata

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Options
tr: Seçenekler

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Example
tr: Örnek

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Threshold
tr: Eşik

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Clear
tr: Temizle

en: Topic
tr: Konu

en: Entity
tr: Nesne

en: Apply
tr: Uygula

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Parent comment
tr: Üst yorum

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Asc
tr: Artan
