Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
