Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: Action
vi: Thao tác

en: error
vi: lỗi

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Options
vi: Tùy chọn

en: All
vi: Tất cả

en: Active
vi: Hoạt động

en: Page
vi: Trang

en: Normal
vi: Bình thường

en: Send
vi: Gửi

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Example
vi: Ví dụ

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Unlock
vi: Bỏ khoá

en: Bulk update
vi: Cập nhật hàng loạt

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Window
vi: Cửa sổ
