Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
