Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Active
fr: Actif

en: Model
fr: Modèle

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Push
fr: Pousser

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
