Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
