Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
