Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Model
nl: Model/type

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
