Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
