Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Model
sv: Modell

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
