Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page
uk: Сторінка

en: Model
uk: Модель

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Push
uk: Штовхання

en: Platform
uk: Платформа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: OS
uk: ОС
