Push Framework OneSignal (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
