Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
