Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
