Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
