Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Page
is: Síða

en: Authored on
is: Skrivað tann
