Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
