Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Authored on
kk: Уақыты
