Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
