Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
