Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
