Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Authored on
sq: Krijuar më
