Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
