Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
