Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
