Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Language
gu: ભાષા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
