Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
