Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Model
lt: Modelis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
