Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Owner
oc: Proprietari

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
